ToK Story to nazwa naszego projektu językowego, który ma na celu odczarowanie nauki angielskiego. TOK to anagram mojego nazwiska, ale również zapis fonetyczny angielskiego „talk” czyli mówić. Dla nas właśnie umiejętność mówienia i właściwej komunikacji jest kluczem  do sukcesu, którego tak bardzo brakuje w szkołach i na kursach.

W zeszłym roku razem z mężem postanowiliśmy przewrócić nasze życie do góry nogami. Po 15 latach spędzonych w Wilkiej Brytanii, wróciliśmy do Polski, a konkretnie do małej wsi -Ciosny, niedaleko Łodzi, naszego rodzinnego miasta.

To właśnie tu stworzyliśmy ToKstory, miejesce pełne ciepła, humoru i dobrej energii. Miejsce, gdzie w luźnej atmosferze pomagamy przełamać Ci lęk przed mówieniem po angielsku. ToKstory to alternatywa dla tradycyjnych kursów językowych, to dobra zabawa i efektywne metody. W ToK Story wykorzystujemy doświadczenie zdobyte Wilekiej Brytani, aby przybliżyć autentyczny „żywy” język, pomóc oswoić się z angielskim, takim z jakim spotkamy się w życiu a nie w podręczniku, czy na egzaminie.

Większość czasu zajęć poświęcamy dyskusji, wymianie poglądów, wyrażeniu opini. Tematy naszych spotkań odwołują się do bieżących wydarzeń, praktycznych sytuacji, prawdopodobnych scenariuszy. Wykorzystujemy materiały autentyczne, pomagamy zapamiętywać zwroty przez skojarzenia i ciekawe materiały wizualne. Dzięki zajęciom w ToK Story powiesz to co chcesz, bez zbędnego zastanawiania się nad skomplikowanymi strukturami gramatycznymi i składniowymi zawiłościami.

ToKstory nie jest dla wszystkich, nie zadajemy prac domowych, nie oceniamy, nie robimy kartkówek, nie używamy pozbawionych kontekstu skomplikowanych struktur. Uczymy mówić, porozumiewać się, nawiązywać relacje i skutecznnie komunikować w języku angielskim.

Napisz do nas, jeśli chcesz się przekonać ze ToK Story to miejsce właśnie dla Ciebie!