Gosia zaskoczyła mnie bardzo swoją piękną wymową – czuję się, jakbym rozmawiała z native speakerem.
Do tego zawsze dostaję porcję słówek i poprawek żeby mój język brzmiał bardziej naturalnie. Czasem niestety zdarza mi się używać szkolnych zwrotów, ale Gosia pomaga mi zastąpić je wyrażeniami, których używa się w UK na co dzień.
Mój zasób słownictwa, gramatyka i pewność siebie w rozmowie wzrastają w zastraszającym tempie. 😉

Prawdę mówiąc na każde kolejne zajęcia czekam z niecierpliwością. Atmosfera jest świetna i lekcje są dla mnie czystą przyjemnością – poruszamy wiele tematów, również tych życiowych. Dzięki temu uczę się wypowiadać na bardziej wymagajace tematy, ale też te codzienne.

Polecam każdemu.

-Agata

Lekcje angielskiego z Gosią to czysta przyjemność. Świetne podejście, otwartość, humor i jej zaangażowanie sprawiają że założony czas lekcji upływa w mgnieniu oka 🙂 Gosia to świetny nauczyciel. Jasno przedstawia założenia języka a potem z wielką cierpliwością ćwiczy. Jej elastyczność w podejściu do ucznia, a zarazem konsekwencja w działaniu sprawiają ze język staje się Twoim przyjacielem.

Gorąco polecam, lekcje skype to świetna możliwość nauki, rozrywki a zarazem poznania czegoś nowego

-Marcin

Elastyczne godziny zajęć, możliwość dostosowania się do potrzeb klienta, do tego wspaniała atmosfera. Polecam wszystkim bez wyjątku 😍🥰

-Emilia

Gosię poznałam kilka lat temu i jak większość osób słabo znających język angielski miałam problem z barierą językową i mieszkając w Anglii bałam się mówić. Z Gosią udało mi się przezwyciężyć i dziś bez stresu daje sobie radę w każdej sytuacji. Gosia będąc cierpliwym i spokojnym nauczycielem pomogła mi dość szybko nabrać pewności siebie.
Indywidualne podejście, umiejętność słuchania i spersonalizowane lekcje to jest to co wyróżnia nauczanie Gosi. Próbowałam różnych lekcji online ale te okazały się najlepsze.
Szczerze polecam

-Agnieszka

Moge smialo powiedziec, ze lekcje angielskiego z Gosia to czysta przyjemnosc. Jej profesionalizm, zaangazowanie i indywidualne podejscie do potrzeb ucznia sa bezcenne. Juz dawno nie spotkalem takiej osoby z ktora nauka to czysta przyjemnosc. Polecam nauke z Gosia kazdemu kto chce polepszyc swoj jezyk angielski.

-Rafał

Jeśli ktoś z Was tak jak i ja pragnie pogłębić swoją wiedzę z języka angielskiego w fantastyczny sposób polecam i zachęcam do polubienia stony, lajkujcie, pytajcie, piszcie i korzystajcie z zajęć 🙂
Ja moje poniedziałkowe wieczory z lekcją angielskiego uwielbiam 😉
I tak tak nadal się uczę 😉

– Beata